Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Natalii czeka na Twoją pomoc

Utworzony przez obserwator dziennika, 8 stycznia 2008 r. o 02:18
Jak to obalą obóz Grzyba? w jaki sposób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to obalą obóz Grzyba? w jaki sposób?
Pewnie radny Puszek tym w jakiś sposób pokieruje. On ma tyle fantastycznych pomysłów na rozwiązywanie różnych problemów, więc i ten problem rozwiąże! Dodatkową motywacją może być także to, że z burmistrzem wchodzą sobie w drogę. W drogę do foteli sejmowych, a wąziutka to dróżka i dwóch się na niej nie zmieści. Tak panie radny!? Trzeba działać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzą sobie w drogę i to nie tylko do sejmu. W mieście też się już zaczyna robić ciasno. Ale co do parlamentu, to nie jest powiedziane że zMiedzyrzeca nie może wejść dwóch osłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysły to fantastyczne i może ma, ale nie ma za sobą businesmannów którzy zechcą pomóc mu w kampanii, takich jak np.minister Litwiniuk i prezes SZAFA GAJEWSKI, a sam duszek jest jak mała łódka na wielkim oceanie międzyrzeckiego bagna. A w mętnej wodzie uciekają rekiny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałes Wać pan, że jest jeszcze posełdrelowski który powinien już wnuki bawić. A wiec jest miejsce dla trzeciego posła z naszego międzyrzeckiego piekiełka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuka wieszcza podlaskiego nikt nie jest w stanie zastąpić , ziemia drelowska może spać spokojnie. A wierzycie w to że Grzyba ktoś po prawie dwóch latach rządzenia zechce wybrać na posła? chyba jedynie, żeby aby się go pozbyć z miasta, i znowu zaczną rządzić lesiuki i tak w koło Macieju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie ma za sobą businesmannów którzy zechcą pomóc mu w kampanii
Po pierwsze: nie wiem, może i nie ma, ale sam chyba też jest biznesmenem. Po drugie: może się postarać jakoś o fundusze, niech też oszczędza (a nie wydaje pieniądze na durnoty w stylu "durne tablice rejestracyjne coś tam L*PUCHO"). Po trzecie: może przyjść siedem lat chudych u biznesmenów (np. nieurodzaj na pomidory i ogórki, epidemia ptasiej grypy, jakiś krach giełdowy). Po czwarte: niech czeka, może konkurencja zmieni miejsce przebywania na bardziej PROST(a)SZE? Po piąte: jest najmłodszy ze wszystkich, dlatego ma statystycznie największe szanse że dożyje..... Tym postem też zwalczam Puszka, tylko inaczej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stefaniuka wieszcza podlaskiego nikt nie jest w stanie zastąpić... A wierzycie w to że Grzyba ktoś po prawie dwóch latach rządzenia zechce wybrać na posła?
Stefaniuka jest w stanie zastąpić jedynie radny Puszek, nie na darmo całe lato robił festyny ludowe na ziemi drelowskiej! Sprawdził się w tym! Z informacji zamieszczanych w międzyrzeckim brukowcu można wysnuć wniosek, że nasz grzyb szykuje się na senatora. Podcina w świadomości międzyrzeczan stołeczek pod rektorem Bergerem. Lepszy rydz niż nic. W senacie mniej roboty jest, to może i radny Puszek tam by próbował wskoczyć? Panie radny może tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno mi się wypowiadać, ale wydaje mi się że mały duszek jest za cienkim bolkiem, a poza tym za bardzo jest niezależny i nie musi nikomu być posłuszny, bo tak jak Wać pan zauważył ma jakiś tam swój businesik i w du*** ma cała bandę, ale to z drugiej strony w karierze politycznej niezbyt dobry układ, bo polityka to grz zespołowa, a duszek to OUTSIDER , nikt go niekontroluje - takie odnoszę wrażenie , nawet te tablice, he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszka na prezydenta. A grzyba na premiera. Będą ze sobą walczyć jak Kaczyński z Tuskiem. Festyny w drelowie, kiedyś to tam całe disco polo zjeżdzało z całej polski, ale to chyba inny radny chce tam zawojować teren - radny Filipiuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale to chyba inny radny chce tam zawojować teren - radny Filipiuk.
Radny F. niżej mierzy, w fotelu wójtowskim chciałby się rozpasać. Puszek w fotel poselski mierzy i zabiega o drelowski elektorat postefaniukowy. Nie wchodzą sobie w drogę i dlatego grają razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślisz? no nie wiem, skoro tak uważasz to pewnie masz jakieś info, ale mi się zdaje że i Filipiuk ma jakieś aspiracje, a co do Duszka to trudnno powiedzieć, ale ja bym ciągle obstawiał że jest on narazie za słaby w tym akwarium jest conajmniej jedna silniejsza ryba , ktora prędko na Prostej nie wyląduje . Litwa plus Stefaniuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do Grzyba, to chyba ktoś postradał zmysły pisząc o senatorowaniu. HA HA HA . on ledwo jest w stanie dostać 3tysiące punktów, a nie 55tysiecy tak jak Bergier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może wszyscy oni powinni się udać na "prostszą drogę"? mam propozycję , zróbmy plebiscyt na forum. Kto z was uważa który tak na serio samorządowiec z tych o których się mówi w naszych miastach najbliższych, także w Białej P. wiernie służy naszemu regionowi?, któremu z nich , bąz którym można ufać? Któremu zależy nie tylko na kasie? Niech się każdy wypowie. CO WY NA TO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiam na mojego Rektora. Łączy w sobie dwie dobre postawy dobrego menadzera jak i polityka z zasadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daje mu kredyt zaufania i jako ocenę polityka maxymalnie 10 punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja obstawiam Abramowicza,ma największe udziały w lokalnej prasie, też dam mu 10 punktów. Wydaje mi się że poseł z kasą nie dąży już tylko do zarabiania pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bergier? jest rządny władzy i stanowisk jak mało kto. A Abramowicz to dopiero teraz się pokaże w Białej jako dobry poseł, wszyscy zobaczą jaki jest skuteczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest pan Grzyb, dla międzyrzeca też, a zwłaszcza dla całej powiatowo-globalnej turystyki. Jemu się należy maksymalna punktacja w kategorii NAJLEPSZY POLITYK FORUM> Ponadto o nim lubią pisać internauci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Duszek, stronę internetową www masz pan nudną i tendencyjną, zbyt dużo dzieci na zdjęciach, a ja dzieci nie lubię. Powinno być na niej więcej ładnych studentek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...